trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İkinci el kitap alanlar, eski kitapları ve yeni teknolojiyi seven bir kitapçıdır. Size binlerce ‘güvenilir satıcılardan orijinal antika’ görebileceğiniz bir yer sunuyor. Dost antika satıcılarımız, listelenen ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağından, güvenle gezinin ve satın alın. Özel pazarlama ve halkla ilişkiler ekipleri ve çevrimiçi antika satış pazarındaki en büyük reklam bütçesi ile çevrimiçi satış girişimimiz farklı değildir, alıcıları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak teslim etmek için bizlere güvenebilirsiniz.

Büyüdük, ancak orijinal vizyonumuzu gururla sürdürdük, küresel ölçekte yerel bir kitapçı olduk. Her gün dünyanın her ülkesinden bir milyonu aşkın kitap sever müşterilerimizin yüksek kaliteli kitaplar bulmasını sağlıyoruz. İnsanların bulmak için yıllarını harcadıkları kitapları edinmelerine yardımcı olduk ve bu süreçte kitap severler ve bağımsız kitapçılar arasında kalıcı ilişkiler kurmalarına yardımcı olduk. Teknolojimiz, müşterilerimizin dünyanın dört bir yanındaki küçük köşe kitapçılarıyla eski moda ilişkiler kurmalarına yardımcı olmak için coğrafyalar arasında köprüler kuruyor.

Misyonumuz

Yaptığımız işi seviyoruz. Onu seviyoruz çünkü etrafımızdaki dünya için olumlu bir şeyler yapma şansımız var. Her gün işimize ek olarak biraz daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bazı günler ofisimizde tüketimimizi azaltmak, daha fazla yeniden kullanmak ve geri dönüştürmek, elimizden geldiğince kompost yapmak için stratejiler oluşturuyoruz. Bazı günler ücretsiz kitaplar toplar, sıralar ve ihtiyacı olanlara dağıtırız.

Küçük, bağımsız işletmelerin değerine her zaman tutkuyla bağlı kaldım. Hepimiz biliyoruz ki, ekonomik büyüme ve istihdam yaratılmasından mega şirketler değil, onlar sorumlu. Daha da önemlisi, küçük işletmeler içimizde bir şeyleri canlı tutar, bizi bir topluluğun parçası tutar ve nihayetinde hayatımızı daha iyi ve daha keyifli hale getirir. Bu arada dünyayı biraz daha iyi hale getirirken sevdiğimiz işi yaptığımız için şanslıyız. Başarılarımızla gurur duyuyoruz, ancak bir şirket olarak kim olduğumuzla daha da gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Fark yine ilişkilerdir. İşimize burada başladık ve şimdi bile işimizi nasıl büyütüyoruz. Diğer kitap pazarlarının çoğu kapanmış veya tükenmiş olsa da, pazar payımızı sessizce, istikrarlı bir şekilde koruduk ve hatta büyüttük. Rakiplerimiz birbirleriyle sonsuz fiyat, marj ve boyut savaşları verirken, biz daha iyi ürünlere ve müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmaya odaklandık. 

Burada, işlerinde titizlik ve tutku sergileyen ve onu ticari amaçların ötesinde bir kültürel girişime dönüştüren en iyi altı antika kitap satıcısının bir listesini hazırlayarak bazı gizemleri ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?